
Набір головок 1/2" 8-32 мм з тріскачкою і подовжувачем 20 предметів Cr-V INTERTOOL ET-8016 для авто та домашнього
2 783 ₴
1 391,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: УСЕТ-8016
Набір головок 1/2quot; 8-32 мм із тріскачкою та подовжувачем 20 предметів Cr-V INTERTOOL ET-8016 для авто та домашнього використання, Найкращий вибір!
Набір головок із тріскачкою та подовжувачем призначений для монтажу та демонтажу різних нарізних зapos;єднань. Привод 1/2quot; знадобиться для виконання переважної більшості робіт, повapos;язаних із ремонтом обладнання, авто-, мото-, велотехніки, а також інших робіт у побуті та в гаражі кожного автолюбителя та домашнього майстра.
У наборі найпопулярніші розміри торцевих головок, тріскачка та подовжувач для роботи у важкодоступних місцях.
Характеристики:
• Головка в наборі: 18 од.
• Квадрат: 1/2quot;
• Гарантія: 5 років
• Матеріал виготовлення: Cr-V сталь
• Головки: шестигранні
• Розмір головок: 8-32 мм
• Вага: 2,540 кг
• Обapos;єм: 0,003851 куб.м
Переваги:
• Комплект на довгі роки. Усі інструменти виготовлені з високоякісної Cr-V сталі, що забезпечує їхню довговічність і стійкість до навантажень.
• Надійна тріскачка. Механізм тріскачки та всі його комплектуючі виготовлені в Тайвані, що гарантує високу якість і надійність.
• Зручне зберігання. Інструменти розміщуються в компактному тримачі-переносці, що дає змогу уникнути їхньої втрати.
Особливості:
• З набором головок можна виконувати роботи з монтажу та демонтажу нарізних зapos;єднань, що робить його ідеальним для використання в авто- та велосервісах, а також у домашніх умовах.
Придбайте набір головок INTERTOOL ET-8016 і забезпечте собі якісний інструмент для будь-яких робіт! Це ваш надійний помічник у ремонті й обслуговуванні, який слугуватиме довгі роки!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір max | 32 мм |
| Розмір min | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість у наборі | 20 од. |
| Тип призначення | Набір головок 1/2" 8-32 мм із тріскачкою та подовжувачем 20 предметів Cr-V INTERTOOL ET-8016 для авто та домашнього використання |
- Ціна: 1 391,50 ₴










