-32%

Лопата совкова Sotka 5020
1 108 ₴
753,44 ₴
- Готово до відправки
- Код: ПР5020
+380 (68) 012-48-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лопата совкова Sotka 5020 призначена для зручного та ефективного виконання різноманітних господарських і збиральних робіт. Її конструкція передбачає легкість і міцність, що робить її ідеальним інструментом для дому та саду.
Характеристики:
- Загальна довжина: 121 см
- Довжина робочої частини: 29 см
- Ширина робочої частини: 24 см
- Тип держака: Дерев'яний з металевою Y-подібною ручкою
- Вага: 1,7 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.7 кг |
| Довжина леза | 290 мм |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Матеріал ручки | дерево |
| Стан | Новий |
| Тип лопати | Совкова |
| Ширина леза | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 753,44 ₴


