
Швидкий зарядний пристрій INTERTOOL WT-0345 для літій-іонних акумуляторів 20 В і 4 А
1 827 ₴
913,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: УСWT-0345
Швидкий зарядний пристрій INTERTOOL WT-0345 для літій-іонних акумуляторів 20 В і 4 А, Найкращий вибір!
Зарядний пристрій INTERTOOL WT-0345 призначений для швидкого й ефективного заряджання літій-іонних акумуляторів із напругою 20 В і ємністю 2.0 і 4.0 А·год. З максимальним струмом заряджання 4 А, цей пристрій дає змогу неабияк скоротити час, необхідний для заряджання, забезпечуючи повне заряджання акумуляторів WT-0340 за 40 хвилин і WT-0341 за 75 хвилин.
Корпус зарядного пристрою зроблений з урахуванням вимог до надійності та довговічності, що дає змогу використовувати його в різних умовах. Ступінь захисту IP23 захищає пристрій від вологи та пилу, а вбудовані світлодіодні індикатори дають змогу контролювати процес заряджання, повідомляючи користувача про завершення роботи. Це особливо важливо для професіоналів, де кожна хвилина на рахунку.
Безпека експлуатації забезпечується завдяки вбудованим функціям захисту від перевантажень, зворотної полярності та перегрівання. Якщо акумулятор перегріється, зарядка не почнеться доти, поки він не охолодиться, запобігаючи можливим пошкодженням. Вентиляційні отвори в корпусі сприяють ефективному тепловідведенню, забезпечуючи надійність роботи пристрою впродовж усього часу експлуатації.
Характеристики:
• Час заряджання акумулятора: 2.0 А·год — 40 хв, 4.0 А·год — 80 хв
• Струм на виході: 4.0 А; 22 В
• Струм на вході: 230 В; 50 Гц
• Сумісність: інструмент STORM 20В
• Гарантія: 3 роки
• Вага: 0,630 кг
• Об'єм: 0,002664 куб.м
Переваги:
• Швидке заряджання акумуляторів для економії часу
• Надійний і міцний корпус із захистом від вологи та пилу
• Світлодіодні індикатори для зручного контролю процесу заряджання
Особливості:
• Захист від перевантаження та зворотної полярності
• Корпус із вентиляційними отворами для кращого тепловідведення
• Сумісність з інструментами STORM 20В
Пр
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Напруга зарядки | 20 В |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Тип індикатора | Світлодіод |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 0.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Швидкий зарядний пристрій INTERTOOL WT-0345 для літій-іонних акумуляторів 20 В і 4 А |
- Ціна: 913,50 ₴





