
Газовий пальник із п'єзопідпалом і захистом від вітру для туристів комплект із 4 балонів для активного відпочинку
1 534 ₴
767 ₴
- Готово до відправки
- Код: УС20634
Газовий пальник із п'єзопідпалом і захистом від вітру для туристів комплект із 4 балонів для активного відпочинку, Найкращий вибір!
Портативний газовий пальник-плитка стане незамінним супутником під час походів, на риболовлі або просто для відпочинку на природі. З її допомогою ви зможете швидко закип'ятити воду, приготувати їжу та багато іншого. В умовах військового часу вона стане чудовим рішенням, коли немає газопостачання або електрики, також може використовуватися як джерело тепла — працює до 10 годин на середньому вогні. Вона повністю автономна, для роботи використовуються стандартні газові балони з цанговим з'єднанням.
Пальник виготовлений із міцного металу, а пелюстки вітрозахисту виготовлені з неіржавкої сталі, що дає змогу використовувати його навіть у найскладніших погодних умовах. Полум'я залишається стабільним навіть під дощем і вітром. Мала вага та компактні розміри пальника дають змогу легко брати його із собою в тривалі піші походи. Ніжки та вітрозахист складаються, а важить пальник без балона та паковання всього 0,47 кг.
Плавний регулятор полум'я дає змогу вибрати оптимальний режим роботи та знизити витрату газу. П'єзопідпал позбавляє потреби використовувати сірники або запальнички — досить відкрити кран і натиснути на важіль. Пальник має міцну основу під каструлі та витримує ємності до 10 кг; максимальна витрата газу становить 150 г/год, що дає змогу використовувати цанговий балон 220 г упродовж 2 годин безперервної роботи.
Характеристики:
• Вага: 0,47 кг
• Максимальна витрата газу: 150 г/год
• Ємність для каструль: до 10 кг
Особливості:
• П'єзопідпал
• Вітрозахист із неіржавкої сталі
• Компактний чохол для транспортування
Використання:
• Приготування їжі на природі
• Туризм і активний відпочинок
• Запасне джерело тепла
Не проґавте можливість придбати портативний газовий пальник уже сьогодні! Забезпечте собі комфортні умови для приготування їжі в будь-яких умовах і насолоджуйтеся активним відпочинком на природі з надійним і зручним обладнанням!
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.5 кг |
| Час безперервної роботи | 8 годин |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал газового пальника | Нержавіюча сталь |
| Номінальна потужність | 2300 Вт |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Витратуа газового палива | 145 г/год |
| З'єднання балона | Цангові |
| Стан | Новий |
| Тип балона | Цанговий |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Тип обладнання | Пальник |
| Типи палива | Газ |
| Додаткові характеристики | |
| Вітрозахист | Так |
| Діаметр встановлюваної ємності | 250 мм |
| Оптимально для кількості осіб | 4 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Комплектація | |
| Газовий балон | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Кейс для транспортування | Так |
| Плита | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Газовий пальник із п'єзопідпалом і захистом від вітру для туристів комплект із 4 балонів для активного відпочинку |
- Ціна: 767 ₴







