
Одноштоковий домкрат стовпчик 2 т із пластиковим кейсом для легкових автомобілів INTERTOOL GT0051
1 698 ₴
849 ₴
- Готово до відправки
- Код: УСGT0051
Одноштоковий домкрат стовпчик 2 т із пластиковим кейсом для легкових автомобілів INTERTOOL GT0051, Найкращий вибір!
Домкрат одноштоковий GT0051 призначений для роботи з вантажами легкових автомобілів, що потребують ремонту, вагою не більш ніж 2 тонни. Основна перевага цієї моделі полягає в міцній опорній платформі та наявності ударостійкого пластикового кейса, який забезпечує зручність транспортування й надійне зберігання всіх комплектуючих.
Модель укомплектована двома ручками накачування: основна та допоміжна, що подовжує основну. Використовуючи відразу обидві ручки, можна без особливих зусиль підняти вантаж на необхідну висоту. Хромований шток (плунжер) висувається на висоту від 158 до 308 мм. Домкрат має просту та міцну конструкцію й не вимагає для експлуатації особливих навичок.
Вибирайте домкрат "стовпчик" INTERTOOL GT0051 для надійного та зручного підйому вашого автомобіля. Цей інструмент стане незамінним помічником під час проведення робіт із вашим автомобілем.
Характеристики:
• Гарантія: 3 міс.
• Тип: домкрат "стовпчик" одноштоковий
• Вантажопідіймальність: 2 т
• Висота підіймання: 158-308 мм
• Вага: 2,600 кг
• Обapos;єм: 0,005096 куб.м
Особливості:
• пластиковий кейс
Використання:
• Для підіймання легкових автомобілів вагою до 2 тонн під час виконання різних робіт.
Не проґавте можливість придбати домкрат "стовпчик" INTERTOOL GT0051 і забезпечте собі комфорт і безпеку під час роботи з автомобілем. Цей надійний інструмент допоможе вам у будь-яких ситуаціях, повapos;язаних із ремонтом і обслуговуванням вашого автомобіля!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Висота підйому | 308 мм |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Власна вага | 2.6 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Одноштоковий домкрат стовпчик 2т із пластиковим кейсом для легкових автомобілів INTERTOOL GT0051 |
- Ціна: 849 ₴


