
Ніж для щеплення Victorinox 3.90.50 зі Швейцарії для зручного та якісного прищеплення рослин
2 785 ₴
1 392,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: САР3.90.50
Ніж для щеплення Victorinox 3.90.50 зі Швейцарії для зручного та якісного прищеплення рослин, Найкращий вибір за розумною ціною!
У будь-якому господарстві завжди є потреба універсального ножа, який має бути під рукою. Саме таким інструментом є садовий ніж Victorinox 3.90.50. Швейцарський ніж Victorinox 3.90.50 — це невеликий, міцний інструмент для корисних цілей, а саме для щеплення за кору, підготовки держаків і дрібного обрізання. Пряме, гостре лезо виготовлене з неіржавкої сталі, а ручка з нейлону червоного кольору. 3.90.50 є чудовим вибором для постійного носіння й ідеально підходить для садівників і флористів.
Перевагою цього зразка є можливість компактного розміру, наявність дуже гострого леза з високоякісної сталі, що не вимагає частих заточувань, а також зручна ручка, яка вигідно розміщується в долоні майстра. Ніж має невелику вагу, стійкий до дії руйнівних чинників зовнішнього середовища, універсальний і довговічний.
Основні характеристики садового ножа Victorinox 3.90:
• Бренд — Вікторінокс (Швейцарія)
• Країна виробник — Швейцарія
• Довжина ручки — 100 мм
• Довжина леза — 55 мм
• Вага — 34 г
• Заточка — одностороння
• Призначення — ніж для щеплення за кору та підготовки держаків
• Матеріал леза — неіржавка сталь
• Ручка — нейлонова, червоного кольору
• Внутрішній корпус — накладки зі стандартного сплаву
• Кріплення — латунні заклепки та шипи
Не проґавте можливість придбати цей надійний і зручний інструмент, який стане вашим надійним помічником у садівництві! Замовте ніж Victorinox 3.90.50 вже сьогодні та переконайтеся в його високій якості та функціональності!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Victorinox |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 0.034 кг |
| Довжина леза | 55 мм |
| Матеріал рукоятки | Нейлон |
| Загальна довжина | 165 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Ніж садовий |
| Форма леза | Пряма |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Ніж для щеплення Victorinox 3.90.50 зі Швейцарії для зручного та якісного прищеплення рослин |
- Ціна: 1 392,50 ₴



