
Садові ножиці Okatsune KST307 з Японії для ідеального догляду за рослинами та садом
2 409 ₴
1 204,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: САРKST307
Садові ножиці Okatsune KST307 з Японії для ідеального догляду за рослинами та садом, Найкращий вибір за розумною ціною!
Професійні ножиці з загостреними лезами для дрібного обрізання зелених пагонів. Дуже тонкі леза (2,3 мм) дають змогу робити чисті зрізи у важкодоступних місцях. Садові ножиці Okatsune є No1 у світі за якістю зрізу та довговічності.
Леза ножиць Okatsune KST307 (тип ножиць Mekiri Basami) викувані з найкращої сталі IZUMO YASUGI, ця сталь була здавна відома самураям, з якої вони робили свої легендарні мечі Катана. Ця сталь має твердість 59-60 HRC, що дає змогу виконувати дуже чисті зрізи та леза залишаються гострими набагато довше.
Заточення лез виготовлене з двох боків, що дає змогу ножицям Okatsune проникати в деревину ще легше, водночас не пошкоджуючи рослину. Спеціальна форма лез не дає соку рослин налипати на них, зріз завжди виходить легким і чистим.
Характеристики
• Тип: Садові ножиці
• Модель: KST307
• Країна виробництва: Японія
• Материал лезвий: Сталь IZUMO YASUGI
• Твердість: 59-60 HRC
• Товщина лез: 2,3 мм
Переваги
• Довговічність і надійність
• Чисті й акуратні зрізи
• Зручність у використанні
• Підходить для обрізання товстих і твердих пагонів
Особливості
• Заточка з двох боків для легкості різання
• Спеціальна форма лез запобігає налипанню соку
• Коротке лезо для роботи у важкодоступних місцях
Не проґавте можливість зробити ваш сад красивішим і доглянутішим за допомогою ножиць Okatsune KST307! Ці ножиці стануть незамінним інструментом для кожного садівника, забезпечуючи ідеальні зрізи та довговічність. Замовте їх прямо зараз і насолоджуйтеся якістю японського виробництва!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Okatsune |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 0.105 кг |
| Довжина леза | 35 мм |
| Загальна довжина | 180 мм |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Тип інструменту | Садові ножиці |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Садові ножиці Okatsune KST307 з Японії для ідеального догляду за рослинами та садом |
- Ціна: 1 204,50 ₴



