
Ножиці Felco 322 для збирання плодів зі Швейцарії ідеальні для садівників і дачників
3 025 ₴
1 512,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: САР322
Ножиці Felco 322 для збирання плодів зі Швейцарії ідеальні для садівників і дачників, Найкращий вибір за розумною ціною!
Ножиці FELCO 322 для збирання плодів (Фелко 322) з хромованими лезами — чудова модель садового інструменту ножичного типу. Призначений для зрізання пагонів і гілок досить великого діаметра. Інструмент вирізняється компактністю, легкістю та зручністю.
Довжина різальних елементів 190 мм дає змогу зрізати пагони та плодово-ягідні пензлі в глибині крони чагарнику. Поліуретанові амортизатори роблять використання цього секатора від бренда Felco максимально зручним, гнучка пружина-шпилька істотно знижує додане м'язове зусилля, а сталеві ручки забезпечують додаткову міцність.
Секатор Фело 322 входить до лінійки садового інвентарю, що відповідає найвищим вимогам. Про цю модель позитивно відгукуються професійні садівники, квітоди, власники напійградників і вихованців рослин.
Характеристики секатора Felco 322
• Твердість HRC: 59
• Покриття леза: хромоване
• Довжина леза, мм: 48
Переваги моделі
• Подовжені прямі леза з вуглецевого надміцного сплаву з хромованим покриттям;
• Якісне заточування, що дає змогу виконувати акуратний різ і знижує ризик пошкодження рослин;
• Зручні штамповані ручки з протиковзним покриттям;
• Поліуретанові амортизатори;
• Шпилькова пружина з неіржавкої сталі;
• Підходять для використання як правою, так і лівою рукою;
• Є полімерний фіксатор неробочого положення;
• Вага інструмента — всього 122 г.
Не проґавте можливість придбати ножиці Felco 322 і зробіть ваш сад більш доглянутим і красивим! Ці ножиці стануть надійним помічником у вашому садівництві, забезпечуючи легкість і комфорт у роботі. Замовляйте прямо зараз і насолоджуйтеся результатами!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Felco |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 0.122 кг |
| Довжина леза | 48 мм |
| Загальна довжина | 190 мм |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 59 HRC |
| Тип інструменту | Садові ножиці |
| Форма леза | Пряма |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Ножиці Felco 322 для збирання плодів зі Швейцарії ідеальні для садівників і дачників |
- Ціна: 1 512,50 ₴


