
Гілкоріз Felco 211-50 для легкого обрізання гілок і догляду за садом зі Швейцарії
12 146 ₴
6 073 ₴
- Готово до відправки
- Код: САР211-50
Гілкоріз Felco 211-50 для легкого обрізання гілок і догляду за садом зі Швейцарії, Найкращий вибір за розумною ціною!
Гілкоріз Felco 211-50 має міцні сталеві леза, здатні обрізувати гілок завтовшки 3-3,5 см без особливих зусиль. Вигнуті леза полегшують процес захоплення гілок і їх обрізання.
Леза можна регулювати за допомогою спеціальної гайки. Під час обрізання важливо стежити, щоб між лезами не було великого проміжку, інакше стругачок заминатиме гілку, а не обрізатиме її.
Завдяки порожнистим алюмінієвим ручкам сучкоріз має порівняно невелику вагу. Зручність і ергономічність ручок досягається завдяки пластиковим накладкам, які добре лягають у руку та не ковзають під час роботи. А яскравий соковитий колір накладок не дасть змогу сучарку загубитися.
Характеристики Felco 211-50
• виробник — Швейцарія
• довжина — 500 мм
• вага — 800 г
• діаметр зрізу — 35 мм
• лезо — високоякісна загартована сталь
• ручка — алюміній
• тип — плоскостійний
Переваги Гілкоріза Felco 211-50
• Легкість у використанні завдяки малій вазі
• Можливість регулювання лез для оптимальної роботи
• Ергономічні ручки з пластиковими накладками для комфорту
• Надійні матеріали, що забезпечують довговічність інструмента
• Заміна деталей під час зламання або зносу
Особливості використання сучкорізом Felco 211-50
Цю модель використовують у садівництві, парках, під час виконання робіт із ландшафтного дизайну, а також для роботи в приватних садах. Його особливістю є те, що буквально кожну деталь цього сучкоріза можна замінити. Зручний у використанні завдяки легкому регулюванню лез, а вигнута різальна головка полегшує робочий процес.
Не пропустіть можливість зробити ваш сад доглянутим і красивим за допомогою сучкоріза Felco 211-50! Цей надійний інструмент стане вашим надійним помічником у догляді за рослинами, забезпечуючи легкість і комфорт у роботі. Замовте його прямо зараз і оцініть усі переваги!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Felco |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 0.8 кг |
| Максимальний діаметр реза | 35 мм |
| Загальна довжина | 500 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Гілкоріз Felco 211-50 для легкого обрізання гілок і догляду за садом зі Швейцарії |
- Ціна: 6 073 ₴

