
Універсальний ніж для щеплення з високовуглецевої сталі Antonini 5016/L Італія для садівників і дачників
3 198 ₴
1 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: САР5016/L
Універсальний ніж для щеплення з високовуглецевої сталі Antonini 5016/L Італія для садівників і дачників, Найкращий вибір за розумною ціною!
Бездоганний ніж для щеплення Antonini 5016L належить до найкращих у своїй лінійці, дуже маневреним, надійним і довговічним. Виконані зрізи завжди чіткі та ідеальні, що важливо для якісного виконання роботи як на виробництві, так і в приватних садах.
Модель Антоніні 5016L може використовуватися як в умовах виробництва (садово-паркове, теплове, лісове господарство), так і індивідуальними користувачами в саду або на дачі. Після закінчення роботи з живими пагонами та гілками, лезо потребує делікатного очищення за допомогою спеціального спрею, заточування проводять за потребою.
Перевагами ножа є невелика вага, зручна ручка, ідеально заточене лезо. Ця модель стійка до зламання та деформацій і може застосовуватися впродовж багатьох років.
Характеристики
• призначення — для щеплення;
• твердість HRC – 56;
• вага — 70 г;
• довжина леза — 65 мм;
• довжина загальна — 170 мм;
• довжина в складеному стані – 105 см;
• матеріал леза — високовуглецева сталь;
• тип заточування — одностороння;
• матеріал ручки — дерево;
• тип — універсальний;
• бренд – Антоніні (Antonini);
• країна виробник — Італія.
Переваги
• Висока якість матеріалів та виготовлення;
• Зручна й ергономічна ручка;
• Довговічність і надійність у використанні;
• Ідеальне заточення для точних зрізів;
• Легкість і маневровість у роботі.
Особливості використання
• Підходить для професійного та домашнього використання;
• Вимагає акуратного догляду та зберігання;
• Рекомендується зберігати в кобурі або чохлі;
• Регулярне заточування для підтримання гостроти.
Не проґавте можливість зробити свою роботу в саду ефективнішою та приємнішою! Придбайте універсальний ніж для щеплення Antonini 5016/L уже сьогодні та переконайтеся в його високій якості та надійності. Цей інструмент стане незамінним помічником для кожного садівника та дачника!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Antonini |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 0.07 кг |
| Довжина леза | 65 мм |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Загальна довжина | 170 мм |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 56 HRC |
| Тип інструменту | Ніж садовий |
| Форма леза | Пряма |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Універсальний ніж для щеплення з високовуглецевої сталі Antonini 5016/L Італія для садівників і дачників |
- Ціна: 1 599 ₴

