
Універсальний ніж для щеплення з неіржавкої сталі Antonini Італія для садівників і напійделів
3 308 ₴
1 654 ₴
- Готово до відправки
- Код: САР5017/L
Універсальний ніж для щеплення з неіржавкої сталі Antonini Італія для садівників і напійробів, Найкращий вибір за розумною ціною!
Бездоганний ніж для щеплення Antonini 5017/L дуже маневрений, надійний і довговічний. Виконані зрізи завжди чіткі та ідеальні, що важливо для якісного виконання роботи як на виробництві, так і в приватних садах.
Високоякісний ніж Antonini 5017/L — італійський інструмент із цілою низкою позитивних характеристик. Він призначений для здійснення приваблень і виконання робіт у саду. Інструмент вирізняється легкістю та зручністю використання. Цей ніж із успіхом користуються як початківці в садовій справі, так і професіонали.
Виробник під час виробництва продукції керується жорсткими стандартами якості. Під час виробництва враховано всі побажання садівників і тому, чим може впоратися із широким спектром робіт у саду.
Характеристики
• призначення — для щеплення;
• твердість HRC – 56;
• вага — 70 г;
• довжина леза — 65 мм;
• довжина загальна — 170 мм;
• довжина в складеному стані – 105 см;
• матеріал леза — неіржавка сталь;
• тип заточування — одностороння;
• матеріал ручки — деревина Бубінгу;
• тип — універсальний;
• бренд – Антоніні (Antonini);
• країна виробник — Італія.
Переваги
Ніж Antonini 5017/L вирізняється чудовою італійською якістю. Важко знайти інструмент, який буде краще робити роботи в саду. Виробник використовує у своїй роботі новітні технології, поєднуючи їх із беззаперечним досвідом. Тому ножі Антоніні — довговічні, крепки та зручні у використанні.
Особливості
Зручна ручка інструменту виготовлена з дерева Бубінгу (Guibourtia), що відбувається з Африки. Лезо ножа не піддається корозії, а догляд за інструментом не викликає ускладнень. Досить просто тримати ніж у чистоті та час від часу загострювати лезо. Втім, лезо не потребує частого заточування завдяки чудовому матеріалу, використаному під час його створення. Після використання лезо треба ретельно протирати.
Зберігати ніж треба в спеціальних приміщеннях із закритим доступом для дітей.
Не проґавте можливість придбати цей універсальний ніж для щеплення Antonini 5017/L, який стане незамінним помічником у вашому саду! Замовте зараз і оцініть його якість і зручність у роботі!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Antonini |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 0.07 кг |
| Довжина леза | 65 мм |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Загальна довжина | 170 мм |
| Порода дерева | Бубінга |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 56 HRC |
| Тип інструменту | Ніж садовий |
| Форма леза | Пряма |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Універсальний ніж для щеплення з неіржавкої сталі Antonini Італія для садівників і виноробів |
- Ціна: 1 654 ₴

