
Секатор Felco 15 зі Швейцарії для точного обрізання рослин і догляду за садом
10 074 ₴
5 037 ₴
- Готово до відправки
- Код: САР15
Секатор Felco 15 зі Швейцарії для точного обрізання рослин і догляду за садом, Найкращий вибір за розумною ціною!
Секатор Felco 15 — це професійний інструмент, який ідеально підходить для формування крони дерев і кущів. Його легкий і зручний дизайн дає змогу працювати без втоми впродовж усього дня. Верхня ручка виготовлена з кованого алюмінію й має довічну гарантію від виробника, що підтверджує високу якість і надійність цього інструмента.
Нижня ручка секатора рухлива та обертається під час роботи, що мінімізує навантаження на пензель. Леза з високоякісної кованої сталі забезпечують легкий і чистий зріз гілок діаметром до 18 мм. Усі частини секатора змінні, що дає змогу легко розбирати та збирати інструмент для профілактики та чищення.
Секатор Felco 15 підходить як для приватного використання, так і для професійної діяльності в садових центрах, вихованцях і на напійградниках. Він допоможе вам ефективно видаляти хворі та сухі гілки, а також формувати крону рослин.
Характеристики моделі
• Ручки з алюмінієвого сплаву надзвичайно легкі, що забезпечує чимале зменшення ваги інструмента (секатор важить лише 235 грамів);
• Знімні леза можна заточувати будь-яким зручним способом;
• Леза виготовлені зі сталі, що забезпечує належну міцність, і покриті нікелем, щоб уникнути корозії;
• На лезах є насічки, завдяки яким сік і волога, які потрапляють на різальні елементи в процесі роботи, виводяться й не заважають працювати;
• Довжина секатора — 18,9 сантиметрів, тому секатором зручно користуватиметься людям із масивними долонями;
• Надійна пружина, здатна швидко повертати секатор у відкрите положення впродовж багатьох років експлуатації.
Особливості використання
Використовувати секатор можна як у невеликих приватних господарствах, так і на виробництві. Такий інструмент чудово впорається з роботою в садовому центрі, вихованцю, садово-парковому господарстві, лісовищі, плантації та напійграднику. Секатор використовується для видалення хворих і сухих гілок, а також формування крони кущів, напійградної лози та інших рослин.
Для того, щоб інструмент слугував довше, його треба витирати ганчіркою після кожного використання.
Не пропустіть можливість придбати секатор Felco 15 і зробіть свій сад доглянутим і красивим. Цей інструмент стане вашим надійним помічником на багато років уперед, забезпечуючи легкість і комфорт у роботі!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Felco |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 0.26 кг |
| Довжина леза | 42 мм |
| Максимальний діаметр реза | 18 мм |
| Загальна довжина | 189 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал рукоятки | метал-гума |
| Тип призначення | Секатор Felco 15 зі Швейцарії для точного обрізання рослин і догляду за садом |
- Ціна: 5 037 ₴


