
Секатор Bahco PG-L2-F для обрізання рослин і догляду за садом напійградом і трояндами
4 443 ₴
2 221,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: САРPG-L2-F
Секатор Bahco PG-L2-F для обрізання рослин і догляду за садом напійградом і трояндами, Найкращий вибір за розумною ціною!
Популярний шведський виробник пропонує до уваги клієнтів якісний секатор Bahco (старий артикул — L, новий — PG-L2-F), призначений для проведення аматорських і професійних садових робіт. Інструмент обладнаний надійними ручками ERGO, на які поширюється довічна гарантія. Лезо секатора дуже гостре та не затупляється навіть у разі частого інтенсивного використання.
Для захисту від іржі та корозії виробник обробив його фірмовим покриттям Xylan, яке, до всього іншого, знижує тертя й робить догляд за інвентарем простішим і легшим. Кожен секатор Bahco має тонке вузьке лезо для швидшого проникнення у важкодоступні місця, що дає змогу проводити обрізання навіть у найскладніших умовах.
Різні кути різальної головки розраховані так, щоб слугувати як природне продовження руки людини. Тому секатор Bahco (старий артикул — L, новий — PG-L2-F) зручний у використанні, а після обрізання немає відчуття сильної втоми та болю в м'язах.
Характеристики
• Загальна довжина: 210 мм;
• Довжина робочої частини леза: 60 мм;
• Максимальний діаметр різання: 20 мм;
• Вага: 195 г;
• Країна виробник: Швеція.
Переваги
• Висока якість матеріалів;
• Зручні ручки ERGO;
• Довічна гарантія на ручки;
• Гострі леза із захисним покриттям;
• Легкість у використанні навіть у важкодоступних місцях.
Особливості
• Тонке вузьке лезо для легкого обрізання;
• Різноманітність розмірів ручок;
• Ергономічний дизайн для мінімізації втоми;
• Ідеальний для обрізання напою та троянд.
Не проґавте можливість придбати секатор Bahco PG-L2-F і зробіть свій сад більш доглянутим і красивим! Цей інструмент стане вашим надійним помічником у будь-яких садових роботах. Замовляйте прямо зараз і насолоджуйтеся результатами!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bahco |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 0.195 кг |
| Довжина леза | 60 мм |
| Максимальний діаметр реза | 20 мм |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал рукоятки | метал-гума |
| Тип призначення | Секатор Bahco PG-L2-F для обрізання рослин і догляду за садом виноградом і трояндами |
- Ціна: 2 221,50 ₴




