
Совкова лопата Fiskars Ergonomic для зручного копання та роботи в саду з Фінляндії
6 549 ₴
3 274,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: САР1066712
Совкова лопата Fiskars Ergonomic для зручного копання та роботи в саду з Фінляндії, Найкращий вибір за розумною ціною!
Совкова лопата Fiskars Ergonomic — це оптимальний будівельний інструмент, який оцінять досвідчені садівники. Завдяки унікальній посиленій конструкції цей садовий інструмент ідеально підходить для важких робіт та умов експлуатації.
Лопата Fiskars Ergonomic робить роботу максимально комфортною, знижує навантаження й підвищує ефективність. Її широкий край ідеально підходить для переміщення матеріалів, як-от пісок, гравій і земля.
Головною відмітною рисою такої совкової лопати є міцна конструкція й особлива форма совка. За допомогою цього інструмента практично працювати з різними будівельними та сипкими матеріалами, як-от бетон, гравій, пісок, вугілля та інші. Совок лопати має підняті краї, які не дають матеріалам висипатися під час транспортування.
Характеристики
• Тип товару: лопата совкова
• Серия: Ergonomic
• Матеріал: сталь
• Матеріал ручки: поліамід (FiberComp)
• Довжина загальна: 1317 мм
• Довжина полотна: 320 мм
• Ширина полотна: 230 мм
• Вага: 2260 г
• Додаткові характеристики: D-подібна форма ергономічної ручки
Переваги
• Зручність у роботі завдяки ергономічному дизайну
• Міцна конструкція, стійка до корозії
• Висока зносостійкість і довговічність
• Легкість у використанні та транспортуванні
Особливості
• Вигнута ручка підтримує нейтральне положення руки
• D-подібна ручка забезпечує надійне захоплення
• Пластикове покриття на стрижні захищає від холоду
• Точний кут підйому покращує комфорт використання
Не проґавте можливість зробити свою роботу в саду більш комфортною й ефективною! Придбайте совкову лопату Fiskars Ergonomic вже сьогодні й оцініть усі переваги якісного інструменту!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Вага | 2.26 кг |
| Довжина леза | 320 мм |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип лопати | Совкова |
| Ширина леза | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Совкова лопата Fiskars Ergonomic для зручного копання та роботи в саду з Фінляндії |
- Ціна: 3 274,50 ₴






