
Секатор Bahco P1-20 для обрізання троянд, напійграду та саду зі Швеції для професіоналів і аматорів
4 712 ₴
2 356 ₴
- Готово до відправки
- Код: САРP1-20
Секатор Bahco P1-20 для обрізання троянд, напійграду та саду зі Швеції для професіоналів і аматорів, Найкращий вибір за розумною ціною!
Секатор універсальний Bahco P1-20 призначений для роботи правою рукою. Виробником є популярний шведський бренд. Зверніть увагу, що товар оригінальний і на нього поширюється офіційна гарантія. Інструмент належить до професійних виробів для роботи в саду. Хоча ціна на секатор доступна для жителів України.
Що стосується матеріалів виробництва, то леза зроблені з надійної загартованої сталі. Універсальний секатор Bahco P1-20 упродовж тривалого часу зберігає своє заточення. Але, як і інший аналогічний інструмент, він вимагає відповідного догляду. Виробник настійно рекомендує після кожного використання чистити секатор. Після чого його леза та механізм можна захистити від корозії спеціальною олією.
Ручки виготовлені з ударостійкого пластику, який армований скловолокном. Секатор Bahco P1-20 не важкий, тому в процесі тривалої роботи ваша рука не буде сильно втомлюватися. Зверніть увагу, що максимальна товщина зрізу 2 см. Від себе рекомендуємо дотримуватися правил експлуатації та догляду за інструментом.
Характеристики
• Загальна довжина: 205 мм;
• Довжина робочої частини леза: 63 мм;
• Максимальний діаметр різання: 20 мм;
• Вага: 225 г;
• Країна виробник: Швеція.
Переваги
• Висока якість матеріалів;
• Довговічність і надійність;
• Зручність у використанні;
• Офіційна гарантія від виробника.
Особливості
• Ергономічні ручки для комфортної роботи;
• Легка вага для мінімальної втоми;
• Підходить як для професіоналів, так і для аматорів.
Не пропустіть можливість придбати секатор Bahco P1-20 і зробіть ваш сад більш доглянутим і красивим! Замовляйте прямо зараз і насолоджуйтеся якістю шведського виробництва!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bahco |
| Країна виробник | Швеція |
| Вага | 0.225 кг |
| Довжина леза | 63 мм |
| Максимальний діаметр реза | 20 мм |
| Загальна довжина | 205 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Матеріал рукоятки | Скловолокно |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Секатор Bahco P1-20 для обрізання троянд, винограду та саду зі Швеції для професіоналів і аматорів |
- Ціна: 2 356 ₴







