
Професійний обвідний секатор ARS VS-8XZ з Японії для точного обрізання рослин і догляду за садом
6 276 ₴
3 138 ₴
- Готово до відправки
- Код: САРVS-8XZ
Професійний обвідний секатор ARS VS-8XZ з Японії для точного обрізання рослин і догляду за садом, Найкращий вибір за розумною ціною!
Секатор ARS VS-8XZ — це унікальний за своїми позитивними характеристиками садовий інструмент, який отримав широку популярність у колі садівників. Такий секатор гарантує якісні, чисті зрізи та має оптимальні розміри для зручності використання.
Відомо, що від якісного обрізання рослин залежить їхнє здоров'я й зовнішній вигляд. А в процесі формування крони без секатора обійтися фактично не вийде. Кожен садівник, вибираючи секатор, прагне отримати якісний інструмент, який стане незмінним помічником у процесі догляду за рослинами. Секатор від японського бренда має всі необхідні характеристики для того, щоб стати одним із найулюбленіших інструментів.
Секатор з алюмінієвими ручками ідеальний для використання в саду. Модель має гумові накладки на ручці, що робить її дуже зручною у використанні. Вага секатора — 220 грамів. Саме невисока маса дає змогу працювати із секатором у полегшеному режимі. Садівник не відчуватиме втоми після обрізання культур за допомогою вироби від японського виробника.
Характеристики секатора ARS VS-8XZ
• Зручна ручка, яка виключає можливість ковзання в руці;
• Леза виготовлені з висококласної сталі з хромуванням поверхні;
• Секатор успішно виконує свої функції як у невеликих за розмірами садах, так і на великих агропромислових підприємствах;
• Основною перевагою секатора ARS VS-8XZ є система «замикання» за допомогою однієї руки;
• Довжина секатора — 200 мм;
• Діаметр зрізу – до 22 мм;
• Довжина робочого леза — 54 мм;
• Є поворотна пружина;
• Є можливість блокування лез;
• Вага — 220 г.
Не проґавте можливість зробити ваш сад красивішим і доглянутішим за за допомогою секатора ARS VS-8XZ! Замовляйте прямо зараз і насолоджуйтеся легкістю й комфортом у догляді за рослинами, адже цей інструмент стане вашим надійним помічником на багато років!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARS |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 0.22 кг |
| Довжина леза | 54 мм |
| Максимальний діаметр реза | 22 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Професійний обвідний секатор ARS VS-8XZ з Японії для точного обрізання рослин і догляду за садом |
- Ціна: 3 138 ₴



