
Садовий секатор Okatsune 104 KST104 завдовжки 210 мм із Японії для ідеального обрізання рослин
8 054 ₴
4 027 ₴
- Готово до відправки
- Код: САРKST104
Садовий секатор Okatsune 104 KST104 завдовжки 210 мм із Японії для ідеального обрізання рослин, Найкращий вибір за розумною ціною!
Секатор Okatsune 104 — популярний садовий секатор для обрізання гілок у Японії, завдяки чудовій ергономіці та розміру 210 мм. Ідеально підходить для великих рук, але не викликає дискомфорту і в руці середньої величини.
Японія країна, де будь-яке заняття привводили до ступеня мистецтва. Не обійшла ця традиція та садівництво. Чудові інструменти зроблені з урахуванням досвіду та практики століть шляхом вдосконалення технологій.
Лезо секатора Okatsune 104 має довжину 55 мм, виготовлене з найкращої японської сталі, з якої виготовляється катана меч самураїв. Форма леза дає змогу зрізати гілки троянд, чагарників, фруктових дерев і ліан завтовшки до 25 мм. Безперечно, такий садовий секатор полегшить і зробить комфортним заняття з обрізання та догляду за садом.
Характеристики
• Довжина: 210 мм
• Різальна здатність: 25 мм
• Довжина леза: 55 мм
• Вага: 245 гр.
Переваги
• Висока якість японської сталі
• Ергономічний дизайн для зручності використання
• Ідеально підходить для обрізання різних рослин
• Довговічність і надійність
Особливості
• Лезо, що схоже на форму катани
• Легкість у користуванні та догляді
• Підходить для професіоналів та аматорів
• Компактні розміри для зручного зберігання
Не пропустіть можливість зробити ваш сад красивішим і доглянутішим за допомогою секатора Okatsune 104! Замовте його прямо зараз і насолоджуйтеся легкістю обрізання рослин, адже якісні інструменти — запорука успішного садівництва!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Okatsune |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 0.245 кг |
| Довжина леза | 55 мм |
| Максимальний діаметр реза | 25 мм |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Садовий секатор Okatsune 104 KST104 завдовжки 210 мм із Японії для ідеального обрізання рослин |
- Ціна: 4 027 ₴



