
LOWE Original 5.124 Компактний секатор із наваженкою для садівників із Німеччини
5 518 ₴
2 759 ₴
- Готово до відправки
- Код: САР5.124
LOWE Original 5.124 Компактний секатор із наваженкою для садівників із Німеччини, Найкращий вибір за розумною ціною!
Маленький контактний секатор LOWE Original 5.124 — один із найменших професійних секаторів із наваженкою. Садовий секатор LOWE 5 зручний у роботі завдяки вузькому та гостростандартному лезу, яке здатне без проблем перерізати сучки та гілки діаметром до 16 мм. Гостроконічна форма леза сприяє кращому проникненню між розгалужень і пагонів, забезпечуючи потрібний результат зрізання.
Завдяки малій вазі та компактним розмірам його можна завжди носити із собою в кишені для коригувальної підрізки. Секатор приємно лягає в руку та дуже зручний для людей із маленькими руками. Чудово підійде як професійному напійграду, спеціалістам із плодових дерев, так і садівнику прихильнику.
Ручний секатор LOWE 5.124 — це дуже міцний садовий інструмент, завдяки принципу тримаючого різання в напрямку опорної наваренки, має універсальні здібності та може працювати як із живою, так і твердою деревиною.
Характеристики
• Максимальний діаметр різання: 16 мм
• Тип: контактний секатор із наваеленкою
• Країна-виробник: Німеччина
• Вага: легкий і компактний
Переваги
• Зручність у використанні для людей із маленькими руками
• Висока міцність і надійність
• Легкість і компактність, зручно носити із собою
• Підходить для роботи з живою та твердою деревиною
Особливості
• Гострочне лезо для точного зрізу
• Принцип тяжного різання для ефективної роботи
• Ідеальний для садівників і професіоналів
• Простота в обслуговуванні та догляді
Не проґавте можливість поліпшити свої садові навички за допомогою секатора LOWE Original 5.124! Замовте його прямо зараз і насолоджуйтеся легкістю й комфортом у роботі з рослинами!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lowe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.175 кг |
| Максимальний діаметр реза | 16 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Загальна довжина | 180 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Додаткові функції | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | LOWE Original 5.124 Компактний секатор із наваженкою для садівників із Німеччини |
- Ціна: 2 759 ₴





