
Секатор Felco 171M обвідний зі Швейцарії для точного обрізання рослин і догляду за садом
3 535 ₴
1 767,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: САР171M
Секатор Felco 171M обвідний зі Швейцарії для точного обрізання рослин і догляду за садом, Найкращий вибір за розумною ціною!
Представляємо обвідний ергономічний секатор Felco 171М — від всесвітньо відомого швейцарського бренда Felco, який спеціалізується на високоякісному обрізному інструменті. Ця модель створена з урахуванням потреб не тільки професіоналів, а і звичайних користувачів.
Секатор Felco 171М розроблений спеціально для рук середнього розміру. Завдяки новітнім інженерним рішенням і безкомпромісній якості, цей інструмент забезпечує максимальний комфорт та ефективність під час обрізання.
Секатор Felco 171М — це поєднання сучасних технологій, легендарної надійності та практичного комфорту, що відповідає найвищим стандартам швейцарської якості. Ця модель секатора ідеально підходить для роботи в напійградниках, садах, декоративному озелененні та інших сферах, де потрібне точне та чисте обрізання.
Характеристики:
• Бренд: Felco
• Країна-виробник Швейцарія
• Матеріал лез: високовуглецева сталь
• Покриття леза: хромоване
• Довжина леза, мм: 42
• Діаметр зрізу, мм: 20
• Довжина, см: 20
• Матеріал ручки: кований алюміній
• Твердість HRC: 58
• Поворотність ручки: немає
• Рука: права
• Розмір руки: M
• Тип: обвідний
• Вес, г: 169
Основні переваги:
• Ергономічний дизайн із поліпшеним фіксатором для великого пальця (ексклюзивно для цієї моделі).
• Ковані алюмінієві ручки з протиковзним червоним покриттям і довічною гарантією.
• Гумовий амортизатор для зниження навантаження на кисть і додаткового захисту руки.
• Проста та надійна система регулювання сили обрізання.
• Хромоване покриття для більшої довговічності.
Не проґавте можливість придбати секатор Felco 171M і зробити свій сад доглянутим і красивим! Цей інструмент стане вашим надійним помічником у догляді за рослинами. Замовляйте прямо зараз і насолоджуйтеся якістю швейцарського виробництва!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Felco |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 0.169 кг |
| Довжина леза | 42 мм |
| Максимальний діаметр реза | 20 мм |
| Матеріал рукоятки | Алюміній |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття леза | Хромоване |
| Тип призначення | Секатор Felco 171M обвідний зі Швейцарії для точного обрізання рослин і догляду за садом |
- Ціна: 1 767,50 ₴








